Tadej Pogačar bereidt zich voor op de komende wedstrijden
22 Mar

Tadej Pogačar bereidt zich voor op de komende wedstrijden

Milan-Sanremo favorieten Tadej Pogačar viel vele malen aan in de laatste klim van de berg Pocho en toonde een groot verlangen om te winnen, maar waarom gaf hij de achtervolging op toen Matej Mohoric bergafwaarts ging? Na de wedstrijd antwoordde de godheid van Pogacha: "Ik durf niet te volgen."

Hoewel hij zijn hoop op de overwinning zag verdwijnen op de afdaling van Pocho in Goedkope wielerkleding Tadej Pogačar, was hij tevreden met het resultaat en zei hij dat hij de "gekke" Matej Mohoric niet zou volgen op de afdaling. Tadej Pogačar zei na de race: "Gefeliciteerd aan Matej Mohoric, hij verdient de overwinning. Voor de race zei hij dat ik niet moest proberen hem bergafwaarts te volgen. Ik antwoordde dat ik wist dat het moeilijk zou zijn om te volgen. Ik wist ook dat toen de race ging bergafwaarts Hij wordt gek en merkt ook dat hij voorbereid is en een dropper-stoel op de auto heeft om sneller bergafwaarts te gaan."

Afgaand op de staat van Tadej Pogačar dit jaar, is de verdedigende Tour de France 9 op 10. Het volgen van de agressieve rijstijl van Matej Mohoric is te riskant om bergafwaarts te gaan, en een crash zal gemakkelijk de rest van het seizoen beïnvloeden. We wensen dat Tadej Pogačar een wielerkleding  draagt ​​om de overwinning te verwelkomen.